Зеленський відреагував на обстріл Південноукраїнської АЕС

За словами президента Володимира Зеленського, злочинними обстрілами Південоукраїнської АЕС кремлівська армія створює загрозу для всього цивілізованого світу. 

Джерело: Telegram-канал Володимира Зеленського

Зеленський зазначив, що вночі 19 вересня ракета, випущена кремлівською армією, приземлилась всього в 300 метрах від території Південноукраїнської АЕС.  Через влучання ракети поряд із АЕС сталося короткочасне відключення електролінії.

Окупанти знову захотіли постріляти, але забули, що таке атомна станція. Росія наражає на небезпеку весь світ. Повинні зупинити її, поки не пізно, — наголосив президент.

Представники “Енергоатому” повідомили, що одна з російських ракет впала буквально у якихось 300 метрах від ядерних реакторів станції.

У результаті вибуху ракети, запущеної окупантами, на території ПАЕС утворилася вирва глибиною 2 м і діаметром 4 м. Ударною хвилею пошкоджено будівлю АЕС, розбито понад 100 вікон.

Відключився один із гідроагрегатів Олександрівської ГЕС, що входить до складу Южноукраїнського енергокомплексу. Відключилися також три високовольтні лінії електропередачі.

Акти ядерного тероризму рашистів загрожують усьому світу. Їх треба негайно зупинити, щоб не допустити нової катастрофи! — зазначили представники корпорації.  В “Енергоатомі” наголосили, що  всі три енергоблоки ПАЕС працюють у штатному режимі. Постраждалих серед персоналу станції немає.

2,418 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.