Мешканці розбитого ракетами будинку на Океанівській продовжують шукати правди

На сторінках Миколаївської правди продовжується діалог між мешканцями пошкодженого від ракетної атаки будинку та представниками місцевого самоврядування.

Первомайськ.Інфо приєднується до оприлюднення обурливого факту.

Попередні звернення постраждалих людей до місцевої влади не дали ніяких результатів. Однак, публікація відкритого листа спонукала відреагувати керуючу компанію “Місто для людей Миколаїв”, в якій заявили, що відпрацювали усі звернення.

Далі текст листа:

14 вересня ми отримали офіційний коментар, керуючої компанії “Місто для людей Миколаїв” з відповіддю на наш Лист зі зверненням від мешканців, в редакцію Миколаївської правди.

У листі йшлося про чисельні руйнування у квартирах мешканців, (а саме про розбиття вікна) . Про звернення за допомогою до міськради, Корабельної адміністрації. Та що за півтора місяці після руйнівного обстрілу допомоги від міста та держави ми так і не отримали. Так само ваша керуюча компанія з перших днів відповідала нам що ремонтами вікон у квартирах вона не займається, а займається лише вікнами у під’їзді.

Щодо закриття вікон, то ще 31.07.2022 компанія повідомила у групі Contact Center при ММР та інших пабліках про необхідність надання від мешканців інформації про кількість пошкоджених вікон та їх розмірів . Наразі вся інформація зібрана, закриття вікон плитами OSB виконується також у порядку черги.

Сьогодні 15.09.2022 мешканці будинку зателефонували за номером, який залишили в офіційному коментарі( +38 (067) 400 90 91), для передачі розмірів пошкоджених вікон.

На що отримуємо все ту ж відповідь як і раніше! Що ремонтом вікон ви не займаєтесь і матеріал для закриття вікон ви не надаєте. Саме тому цей лист ми будемо змушені відправляти у вищі організації для вирішення цієї проблеми, тому що ми так і не зрозуміли ви займаєтеся ремонтом вікон у багатоповерхівках чи ні!

Зазначимо що мер міста Сєнкевич Олександр відзначив що роботи виконують керуючі компанії, матеріал їм видає департамент ЖКГ.

Цитую ваш скрін який ви додали до коментаря … ” Шановні мешканці будинків, що постраждали від -обстрілів!Інформація для тих, у кого було пошкоджено вікна у квартирах.

Керуюча компанія “Місто для людей Миколаїв” просить вас звернутися за телефоном

067 400 90 91

або за адресою

Пр.Миру, 14

та надати фахівцям дані про кількість вікон та їх розміри.

Органи місцевого самоврядування м.Миколаєва нададуть мешканцям плити OSB за наданими розмірами, а фахівці “Місто для людей Миколаїв” виконають роботи із закриття віконних пройомів у квартирах.

Якщо ви не маєте можливості самостійно зняти розміри вікон, просимо залишити заявку на вихід менеджера до квартири. Також просимо в такому випадку надати доступ до квартири.

Телефон гарячої лінії для заявок: 067 400 90 91.”

Якщо все ж таки , ваша керуюча компанія вирішить що саме вона повинна займатися цим питанням, та може надати для нашого будинку плити OSB, просимо прийняти нашу заяву, та додаємо розміри, які ми змогли підрахувати самостійно в тих квартирах, в яких залишаються жити люди, загальна площа необхідного матеріалу становить 130 кв.м.

Також прошу звернути увагу, що квартири, в яких зараз не проживають жителі, так само залишаються повністю відкритими і не захищеними від вітру та дощу. Розміри цих квартир ми надати не можемо.

Будемо вдячні за вашу відповідь на наш лист .

Мешканці будинку

3,740 total views, 4 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.