Без гучних заходів. Стало відомо, як влада вирішила відзначити день міста

З програмою відзначення 346-ї річниці Первомайська ознайомила начальник управління культури, національностей і релігій, молоді та спорту Наталія Олішевська.

Як повідомляє прес-служба міської ради,про це стало відомо 13 вересня 2022 року під час  апаратної наради міського голови Олега Демченка з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

У зв’язку із війною проведення гучних святкових заходів цьогоріч не запланували. Однак мешканці та гості Первомайська все ж зможуть відвідати кілька культурно-мистецьких заходів. Планується проведення ярмаркових виставок, де будуть представлені роботи народних умільців, талановитої молоді та професійних митців нашої громади. Для підтримки бойового духу та популяризації української культури запланована невелика концертна програма за участі творчих колективів громади. Окрім цього, відбудеться онлайн-марафон мистецьких колективів, онлайн-флешмоб привітання від городян «Люблю місто, тому що……», онлайн-виставки та багато чого іншого.

10,918 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.