Жителі розтрощеного будинку у Миколаєві залишилися наодинці з проблемою

Лист зі зверненням від мешканців вулиці Океанівська 40в надійшов у редакцію Миколаївської правди.

Далі – переклад на українську звернення без змін та доповнень:

Добрий день. Допоможіть звернути увагу на проблему нашого будинку. Після ракетного обстрілу 23 липня наш будинок дуже постраждав.

Після вибуху було серйозно пошкоджено скління фасаду будинку, численні руйнування у квартирах мешканців, від сильної вібрації сталися руйнування у системі водопостачання та каналізації. Спочатку після вибухів течі в підвалі були невеликі, але потім, зношені від старості та солі у воді, труби геть-чисто втратили свою герметичність.

Мешканці неодноразово колективно зверталися за допомогою до міськради, Корабельної адміністрації. За півтора місяці після руйнівного обстрілу допомоги від міста та держави ми так і не отримали.

Люди абияк намагаються самостійно закрити свої розбиті вікна, після великого прориву ми тиждень сидимо без води.

Численні звернення до міськради, до департаменту ЖКГ, до керуючої компанії Місто для людей результатів не дало.

Одразу після вибуху зверталися до фонду Ганни Замазаєвої “Світлі справи”, де у грубій формі нам відповіли, що втомились усім допомагати…Департамент ЖКГ надіслав відписку.

За півтора місяці після обстрілу з нами на зв’язок так ніхто і не вийшов, ніхто з чиновників на об’єкт не виїжджав, Розміри пошкоджених вікон мешканці виміряли самі та передали до департаменту ЖКГ 26! липня. Управляюча компанія виміри ніякі не робила і всіляко ігнорує дзвінки та листи мешканців.

Колцентр міськради щодня приймає звернення мешканців, і також їх ігнорує. Держава і місцева влада залишила мешканців нашого будинку один-на-один із проблемою…

6,418 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.