У Первомайську озвучили хід підготовки до опалювального сезону

9 серпня 2022 року під головуванням заступника голови Миколаївської ОВА Валентина Гайдаржи відбулась селекторна нарада щодо організації опалювального сезону в умовах воєнного стану та специфіки надання житлово-комунальних послуг в територіальних громадах області.

Як повідомляє прес-служба, в онлайн-заході взяли участь міський голова Первомайської міської територіальної громади Олег Демченко, керівники управлінь та служб міської ради, а також представники керівництва інших громад на території Миколаївської області.

На початку зустрічі обговорили підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022/2023 років. Також увагу присвятили питанню укладання договорів на постачання природного газу бюджетним установам.

Ситуація у різних регіонах області не тотожна, тому підготовка буде відбуватися з огляду на місцеву специфіку. Це стосується наявних ресурсів, тарифів та інфраструктури. Так, цьогорічна підготовка, в першу чергу, передбачає ремонтні роботи ушкоджень та руйнувань, які виникли в результаті збройної агресії рф.
Первомайський та Вознесенський район наразі залишаються тими регіонами, де підготовка до опалювального періоду відбувається за планом.

За повідомленням очільника Первомайської міської територіальної громади усі об’єкти соціальної, освітньої та бюджетної сфери проходять активну фазу підготовки до осінньо-зимового періоду. Укладаються відповідні договори, ведуться переговорні процеси, проводяться закупівлі газу та електроенергії. На виникнення нестандартних ситуації, розглядаються можливості запуску альтернативних видів опалення в цих установах.

Загалом питання підготовки до опалювального періоду знаходиться на щоденному контролі. І для того, щоб вчасно та без збоїв розпочати постачання тепла в заклади і будинки громади проводяться усі необхідні роботи. Ліквідовується аварійність покрівель, здійснюється перевірка електромереж, щитових. Планові роботи по заміні вікон і перевірці водопровідних мереж, задвижок також здійснюються.

Наостанок засідання заступник голови Миколаївської ОВА Валентин Гайдаржи порадив усім головам територіальних громад в області розглянути можливість розгорнення додаткових пунктів обігріву. А також заздалегідь подбати про те, щоб населення було забезпечено усім необхідним під час зимового періоду.

9,259 total views, 10 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.