Хащі у центрі міста – муніципальна варта обіцяє покарати порушників порядку

Працівники муніципальної варти апарату виконавчого комітету міської ради склали протоколи на власників територій, які обросли хащами.

Центр міста, перетин вулиці Війська Запорозького з вулицями Вадима Яновича, Івана Гонти. Переглядаючи ці фото – виникає відчуття людської байдужості, безгосподарності. Але в цих земельних ділянок та приміщень є власники. Чомусь ось така занедбаність – є для них нормою. Після рішення адміністративної комісії, опублікуємо прізвища «господарів» та суму штрафу! – повідомляє відділ муніципальної варти Первомайська.

5,113 total views, 7 views today

1 comment

  1. Арсєній Орсенійович

    Тих грошей, які списали, чи розтратили, чи привласнили (не без участі наших чиновників) при оформленні прийняття підрядних робіт, вистачило би не лише на викорчування бур’янів у центрі міста , а й по території первомайської тергромади – і міської, і приміської.
    А якби весь ешелон хабарів, розданих та прикарманених чинами, зібрати в казну міську, то Первомайськ міг би розбудуватись до розміру якщо не Києва, то Харківа точно. Метро б було, тролейбуси, аєропорт – міжнародний.
    Але хто ж на це з чинів наших погодиться, та хто з правонаглядових органів візьметься запровадити теє у дійсність ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.