До 9,5 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено мешканця Первомайська за збут наркотичних засобів.

У судовому засіданні доведено, що чоловік упродовж квітня-червня 2019 року систематично здійснював збут наркотичної речовини – канабісу, з метою отримання прибутку.

За активної позиції прокурора Первомайська окружна прокуратура Миколаївської області 52- річного мешканця м. Первомайськ засуджено до 9 років 6 місяців ув’язнення з конфіскацією всього належного майна за серію злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів (ч.2 ст.307 КК України).

У ході розслідування кримінального провадження задокументовано 4 епізоди його протиправної діяльності. При спробі черговий раз збути канабіс зловмисник був викритий працівниками поліції.

При ухваленні вироку суд врахував, що чоловік вину у скоєну не визнав, раніше неодноразово судимий, має негативну характеристику за місцем проживання.

Засуджений перебуватиме під вартою до вступу вироку в законну силу.

Вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

9,275 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.