Первомайщина вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні

В Первомайській громаді 22 червня 2022 року відзначили День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Заступники міського голови  разом із працівниками виконавчого комітету поклали квіти до пам’ятників воїнам-визволителям та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих в роки Другої світової війни, Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів на Сході України, а також захисників, котрі  віддали своє життя у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави у війні з росією.

В селах Кам’яномостівської громади, покладанням  квітів до обелісків загиблим односельчанам та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто став жертвою смертоносної нацистської машини.

В Кривоозерській громаді відбулося покладання квітів з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, участь в якому взяли селищний голова, весь колектив Кривоозерської селищної ради та працівники структурних підрозділів.
Присутні поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам, пам’ятних знаків та меморіальних дошок, що увічнюють пам’ять про події Другої світової війни.
Схилили голови та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни та тих, хто загинув внаслідок широкомасштабного російського вторгнення в Україну у наш час.

Вічна пам’ять загиблим.🇺🇦

Честь і слава  героям!🇺🇦

3,927 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.