Виставка-шана “Перегортає наша пам’ять болючі сторінки”

Первомайщина вшановує пам’ять жертв війни в Україні в Другій світовій війні.

81 рік тому, 22 червня 1941 року почалася страшна, жорстока, кровопролитна німецько-радянська війна, складова Східноєвропейського театру воєнних дій Другої світової війни. 

До скорботної дати  Підгороднянська бібліотека-філія презентує виставку-шану “Перегортає наша пам’ять болючі сторінки”. Вона нагадує про те, як  на українській землі точилися запеклі бої, одні з наймасштабніших у воєнній історії ХХ століття.

У війні з нацистськими  загарбниками, за різними підрахунками, загинуло від 8 до 10 мільйонів українців, зруйновано долі декількох поколінь.

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  земляків, загиблих у Другій світовій війні. Наш  обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Через 81 рік українці знову боронять свою країну зі зброєю в руках – триває 119 доба протистояння російській навалі.  Сьогодні, потерпаючи від кривавої російської військової агресії, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Наші мужні захисники й захисниці в лавах ЗСУ  зі зброєю в руках, боронять нашу країну, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

До скорботної дати 22 червня 1941 року  в Підгороднянській  бібліотеці-філії (завідуюча Н. Волянська) оформлено виставку-шану “Перегортає наша пам’ять болючі сторінки”, де зібрана воєнно-патріотична та краєзнавча література даного історичного періоду.

 

Фото http://kultura-pmr.com.ua/

У читальному залі Первомайської публічної бібліотеки до Дня скорботи і вшанування  пам’яті жертв війни в Україні діє виставка «Подвигу жити вічно». На книжковій виставці представлені  книги про Другу світову війну в Україні, історію України, книги про тих, хто боровся за волю України.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям! Перемога за Україною!

1,616 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.