Вітаємо з Днем фермера  сільгоспвиробників Первомайщини!

Згідно Указу Президента від 18 червня 2020 року №234/2020, “Ураховуючи значення фермерських господарств для розвитку сільського господарства України”, встановлено професійне свято – День фермера.

В цей день – найщиріші привітання на адресу українських фермерів!

Українські фермери годують 400 млн. людей у світі! Наразі можливості сільгоспвиробників значно обмежені через російську агресію.  Багато фермерських господарств потерпають від збитків через бомбардування, підвищення цін на пальне,  неможливість експорту сільгосппродукції, тощо.

Попри всі негаразди, втрати й  збитки, країна живе  з вірою в перемогу, в боєздатність і фаховість наших ЗСУ, в справедливість і міжнародну підтримку.

Шановні фермери!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем фермера.

Ваша праця в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою та потрібною для добробуту  нашої країни.  Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків. Хай обходять вас стороною природні стихії й воєнні лиха, а ваші родини живуть у сімейному затишку й добробуті!

Бажаємо вам  хороших здобутків,  міцного здоров’я, переможного миру, гарних врожаїв, щедрої винагороди за вашу нелегку працю!

Редакційний колектив Pervomaisk.Info

2,870 total views, 4 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.