Борг абонентів перед КП «Первомайськводоканал» більше 13 мільйонів гривень

Сума заборгованості за водопостачання та водовідведення сягає 13, 6 млн. гривень. Інспекторами та контролерами волоканалу щоденно здійснюється обхід та обдзвін боржників та надається інформація щодо можливості реструктуризації боргу та його погашення.

Про це стало відомо під час апаратної наради міського голови Олега Демченказ керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

За словами директора КП «Первомайськводоканал» Миколи Онуфрієнко, в 2022 році прослідковуються покращення показників з нарахування і надходжень, але борги населення перед водоканалом не зменшуються.

Крім того, було озвучено, що Румунія та Болгарія надала КП «Первомайськводоканал» реагенти, з Одеси транспортується хлор та вапно для забезпечення сталої роботи підприємства. Таким чином населення безперебійно та вчасно отримує послуги водопостачання та водовідведення.

Адміністрація водоканалу з відповідальністю ставиться до своєї роботи, а тому бажає щоб і населення відповідально поставилось до своїх зобов’язань перед підприємством щодо вчасної сплати за надані послуги, – зазначається в повідомленні прес-служби мерії.

5,921 total views, 3 views today

1 comment

 1. Верблюденко

  Порада КП “Водоканалу” та міській владі:

  Підніміть тариф на водокористування та каналовикидання та й сума боргів “покращиться” ……. до 26-28 мільйонів гривнів.
  Тож можна буде керівництву і премії виплатити … за збільшення обсягу валового внутрішнього продукту.
  І так до чергового вже мабуть недалекого процесу ліквідації підприємства, а точні – зміни його вивіски.

  Так тримати!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.