В Первомайську буде встановлено пам’ятний знак дітям загиблим внаслідок війни росії проти України

Автор,  пам’ятного знаку – коваль Дмитро  Вавриняк  створив металічну конструкцію методом  художньої ковки  і присвятив її дітям, що загинули від рук російських агресорів.

Нагадаємо: «Станом на ранок 26 травня 2022 року понад 676 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 240 дітей загинуло та понад 436 поранено».

Автор композиції планував, що встановлення відбудеться до Дня захисту дітей. Але у зв’язку з тим що на встановлення потрібен час для проведення підготовчих робіт, комісією було вирішено встановити  конструкцію на центральній площі міста тимчасово. Мешканці матимуть змогу оцінити та оглянути роботу митця вже 1 червня.  В подальшому пам’ятний знак буде встановлено в мікрорайоні Фрегат, де зараз вже є сформовані меморіали Чорнобильців, Афганців, воїнам-інтернаціоналістам,  працівникам внутрішніх органів. Це утворить єдиний Меморіальний комплекс пам’яті за загиблими. Там є достатньо місця для великогабаритної металевої конструкції. Поблизу розташована каплиця, де мешканці зможуть помолитися в знак пам’яті загиблих дітей.

Питання обговорювалося 27 травня 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка на засіданні архітектурно-містобудівної ради. На засідані були присутні перший заступник міського голови Дмитро Малишевський, в.о. начальника відділу, головного архітектурного відділу містобудування та архітектрури виконавчого комітету міської ради Лариса Корчевна, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектрури Андрій Баланюк, а також члени ради Бігун Володимир, Бойко Віталій, Пастушок Оксана, Подвойська Валентина, Стацюк Олександр, Сорокін Володимир, Троян Тетяна.

Дмитро Вавриняк не вперше робить місту подарунки, йому належать також кілька інших  пам’ятних знаків, встановлених в Первомайську.

Джерело: Виконавчий Комітет Первомайської міської ради

 

2,263 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.