Водолази провели розчистку дна міського пляжу

25 травня 2022 року у Первомайську було проведено водолазне обстеження дна акваторії міського пляжу “Райдуга” на наявність сторонніх предметів.

Роботи здійснювали спеціалісти аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області відповідно до укладеного договору з управлінням житлово-комунального господарства міської ради.

Таким чином здійснюється підготовка центрального пляжу до початку купального сезону, повідомили у міській раді.

Нагадаємо, що для масового відпочинку людей на воді у Первомайську визначено пляж «Райдуга», який розташований на правому березі річки Південний Буг.
Як розповідає начальник водолазно-рятувального відділення Спірін Ігор, вже протягом чотирьох років водолази з Кіровоградської області приїжджають обстежувати територію центрального пляжу у Первомайську. В цьому році вони були приємно здивовані проведеним благоустроєм пляжної території, її облагородженням та збільшенням берегової зони відпочинку для людей.

Ігор Спірін: «Ми були дуже приємно здивовані таким перетворенням вашого міського пляжу. Приємно, коли місцева влада не шкодує сил та наснаги у приведенні території громади до порядку і чистоти, а особливо в місті, що розташоване на двох чудових річках і має унікальну природу.»
За словами рятувальника, водолазами було обстежено 217 метрів прибережної зони міського пляжу «Райдуга». Під час обстеження виявили пляшки, каміння, скло, рибальські гачки і навіть металеву трубу. Все що знайдено водолазами було вилучено із води та задокументовано.

Крім того, було виявлено скелю, що знаходиться під водою. На початку купального сезону її розташування буде визначене буєм. А також досліджено грунт дна та виділені місця для купання дітей і дорослих.

Після здійснення обстеження акваторії пляжу водолазами було видано паспорт з такими документами: акт водолазного обстеження акваторії пляжу, паспорт підводної частини акваторії пляжу, карта вимірювання глибини акваторії пляжу, акт про усунення з дна акваторії пляжу перешкод та сторонніх, небезпечних для купання, предметів.

2,496 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.