«Об‘єднання громад» проводилося для полегшення окупації України

Цитата із учорашнього посту в Фейсбуці одного з активних учасників боїв під Києвом: «Два дні провів на звільнених территоріях…

У багатьох місцях нема порядку, нема ніякої влади, і цей вакуум заповнюють шахраї та мородери».

Про це «у багатьох місцях нема ніякої влади» треба писати і говорити зараз, доводити до уваги Президента України Зеленського та Ruslan Stefanchuk – щоб негайно виправляти. Навіть не чекаючи Перемоги.

Йдеться про відсутність місцевих органів державної влади. Причому не просто «у багатьох місцях», а в усіх селах. Сільська місцевість складає до 98% території України, до «реформи децентралізаціі» на ній функціонувало близько дванадцяти з половиною тисяч місцевих органів державної влади – сільських Рад.

Ще на початку 90-х з подачі московських кураторів українських «реформ» вони були облудно перейменовані у «органи місцевого самоврядування», але це не міняло іх статусу. По правовій суті вони як були, так і залишилися місцевими органами  державної влади, тільки обезправленими.

У 2014-2021 роках їх знищили. У повній відповідності до кремлівських планів, прописаних у Конституції України та «Мінських  угодах».

На 98% (!!!) території України антиукраїнською до мозку кісток українською «політичною елітою» було повністю повалено конституційний устрій держави, знищено народовладдя !

Щоб окупант не мав клопоту з демонтажем легітимних органів влади.

Щоб вільно зайшов на більшу частину території Украіни як на Дике поле і безперешкодно зробив «владою» своїх маріонеток.

Щоб йому було легше донищити третину населення України, яка проживає у селах, і яку вже прирікли на вимирання шляхом насильницького «об‘єднання громад» і ліквідацією в селах разом із сільрадами й сільськими бюджетами абсолютно усього необхідного для життя по-людськи.

«Деукраїнізацію» шляхом геноциду українського селянства за кремлівським сценарієм почали українські «реформатори», з цього приводу за моєю заявою ще до війни зареєстроване кримінальне провадження.

Всі злочини проти українського народу мають бути належно розслідувані, злочинці покарані. А природне і конституційне право селян на владу має бути негайно відновлено. У кожному селі має бути повноправний орган державної влади – сільська Рада.

Без цього ні про яке відродження України не може бути й мови, а можновладці, які негайно не змінять антинародне законодавство, підуть вслід за «русским кораблем».

Слово за президентом і Верховною Радою.

Аркадій Корнацький

Джерело 

2,901 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.