Чому ворожі снаряди поцілюють в лікарні і школи

Радник мера Миколаєва Іван Смиренський опублікував наслідки  обстрілу 5-ї міської лікарні. «Просто гатили по житлових кварталах, лікарнях. У Миколаєві пошкоджено більше 10 дитсадків, 5 шкіл у різних районах міста», –  вказує він.

Неважко зрозуміти, що такі  бомбардування – це підтвердження намірів агресора:  геноцид українського народу.

В російських ЗМІ відкрито закликають (https://ria.ru/20220403/ukraina-1781469605.html) до масових репресій і говорять про проведення етнічних чисток на території України. Для решти населення вони вважають за необхідне пройти випробування усіма «тяготами» війни, аби українці винесли для себе «історичний урок»  і таким чином «спокутували свою провину.»  Автор матеріалу – російський “політолог” Тимофій Сергійцев. До речі, він був консультантом Януковича під час виборів-2004.

Таким чином, бомбардування шкіл, лікарень, житлових будинків, складів з продовольчими продуктами, вбивство мирного населення  – це реальна тактика ворога, спрямована на те, щоб завдати якомога більше  страждань українському народу. Адже, за  задумом «мишебратьев», таким чином українці  мають спокутувати свою провину за те, що вони українці.

Відкриті заклики російських пропагандистів  до геноциду

Джерело

4,631 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.