Борис Джонсон: Чому Путін напав на Україну?

Прем’єр міністр Великобританії  Борис Джонсон озвучив  причину нападу Путіна  на Україну. На думку Джонсона, Путін припустився  катастрофічної помилки. Варто задатися питанням, чому він це зробив?  Чому він вирішив напасти на цю, за його словами,  абсолютно невинну країну? На думку британського прем’єра,  Путін напав на Україну, бо боїться її.

«Звичайно, Путін не вірив, що Україна в найближчому майбутньому стане членом НАТО. Він чудово знав, що жодні боєголовки на українській землі не розміщуватимуть. Та й у ту міфічну нісенітницю, яку він написав про історію російського народу, він теж не вірить.

Я не думаю, що річ у цьому. Я думаю, що він боїться України з іншої причини. Він боїться, бо в Україні є вільна преса. Україна має вільні вибори. І з кожним роком, коли Україна ставала все ближчою, хоч і не без помилок, до свободи, демократії та відкритих ринків, він боявся українського прикладу все сильніше.

І він боявся, що це неминуче трапиться з ним, бо в путінській Росії тебе садять на 15 років у в’язницю за те, що ти називаєш вторгненням. А якщо ти хочеш поборотися з Путіним на виборах, тебе отруять або застрелять», — сказав британський прем’єр.

Джерело 

2,158 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.