Первомайські каратисти вибороли 15 золотих медалей на Кубку Миколаївської області

У суботу, 29 січня, в Миколаєві у спортивному містечку у парку Перемоги відбувся 12-й відкритий чемпіонат Миколаївської області з кіокушинкай карате. У змаганнях взяли участь близько 120 спортсменів з Миколаєва, Снігурівки, Первомайська, Нової Одеси, Баштанки, Очакова та Березнегуватого у віковій категорії від 6 до 17 років.

На початку змагань до присутніх звернувся голова Миколаївського відділення Національного олімпійського комітету України Дмитро Фалько. Він висловив сподівання, що змагання пройдуть на найвищому рівні та спортсмени покажуть свої найкращі бойові навики.

У свою чергу  Президент кіокушинкай карате України Дмитро Ніколаєв зазначив, що минулий рік був дуже багатим на перемоги за останні 10 років і «такого зорепада ще ніколи не було за нашу історію». Після чого Ніколаєв вручив Диплом «Кращого спортсмена 2021 року» кращим минулорічним переможцям змагань.

Також присутнім нагадали, що в травні 2022 року у Миколаєві в спорткомплексі «Надія» має відбутися 35-й чемпіонат Європи. Тому потрібно наполегливіше працювати, як тренерам так і спортсменам, аби показати не гірший результат, ніж у минулому році.

Під час Кубку Миколаївської області з кіокусін KWF 2022 представники Первомайської федерації кіокушин карате показали досить вагомі результати.

Так, серед призерів первомайці вибороли 15 золотих медалей. Це:

Величко Андрій

Галімон Анна

Резніченко Роман

Поліщук Сергій

Гладь Олександр

Чусов Максим

Галенко Анастасія

Боженко Максим

Смик Марина

Боженко Матвій

Куценко Максим

Давиденко Анастасія

Мєлєга Анна

Дембіцька Вероніка

Гуменюк Роман

А також 8 срібних призерів:

Мартиненко Денис

Гніденко Максим

Крівцова Яна

Єрошина Єва

Романенко Владислав

Грицюк Аліна

Базарнікова Златослава

Юр’єв Георгій

Вітаємо первомайських спортсменів з таким результатом та бажаємо в майбутніх турнірах показати свої бойові таланти і мати наснаги й надалі представляти Первомайськ, як місто, що розвиває та підтримує спорт.

Підготувала Соломія Бояр

Фото Юрій Галімон

4,328 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.