У Первомайську організовують «Фестиваль щедрівок»

Колядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу.

Тому з метою збереження традицій різдвяного співу у Первомайську організовують «Фестиваль щедрівок», що відбудеться на головній площі міста 14 січня.

За програмою святкування новорічно-різдвяних заходів, «Фестиваль щедрівок» закінчує плеяду свят в Первомайській громаді.

У Фестивалі запрошують взяти участь усіх небайдужих до збереження, примноження та популяризації славних українських традицій.

За словами організаторів, свято вертепників і колядників нагадує мешканцям громади про їх українське коріння, повертає до витоків національної культури.

«Маємо надію, що попри складні обставини, які склались не тільки в Україні, а в усьому світі, різдвяний  фестиваль “Щедрівка й коляда в нашу хату загляда» надихне і покращить настрій, а  почуття Різдвяного дива запанує у серцях кожного, об’єднавши усіх в одну велику дружню родину», – зазначають організатори.

«Фестиваль щедрівок» проходитиме 14 січня на площі Т.Г.Шевченка. Початок о 18.00 годині.

 

Підготувала Соломія Бояр

2,665 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.