Аркадій Корнацький

«Зброї ми вам не дамо, але ви тримайтеся !»

Редакція сайту продовжує у новому 2022 році публікації статей Аркадія Корнацького. Людина з великим життєвим досвідом і надзвичайно активною громадянською позицією, юрист з великої букви, чесний політик і справжній народний депутат, Аркадій Олексійович пише нищівну правду про «політичну еліту» та її злочини проти народу.

З цієї причини йому вже кілька років як закрита дорога на загальнодержавні медіа, його публікаціі блокуються в соц.мережах.

Така в Україні «свобода слова» – тільки для тих, хто влаштовує «політичну еліту. Тому будемо вдячні за поширення статей А.О. Корнацького.

«Зброї ми вам не дамо, але ви тримайтеся !»

Без політики нікуди, навіть у святкові дні. Деякі передноворічні заяви можновладців просто неможливо обійти увагою.
Кулеба, МЗС: навіть якщо Захід піде по шляху умиротворення Росії, ми всеодно будемо оборонятися і воювати за наше майбутнє.
Данілов, РНБО: ніякої загрози з боку Росії нема, їхніх військ коло наших кордонів мало і вони не нападуть. Але близько половини українців будуть зустрічати агресора із зброєю в руках. В тому числі новітньою. «Особливо радують око щойно розроблені гвинтівки».
Я не маю жодного сумніву у високому патріотизмі українців, але скажу цьому непорозумінню під назвою «міністр закордонних справ України» (постараюся дипломатично):
1) якого хрена ти не називаєш речі своїми іменами і не кажеш прямо, що «західні друзі» вже давно здали Україну, будуть і далі змушувати її виконувати злочинні «Мінські угоди» і тільки роблять вигляд, що «протидіють» Росії ?
2) за чиє «наше майбутнє» будуть воювати українці? за майбутнє коломойських з ахметовими і таких як ти їхніх «шісток» та грантососів, що вже довели Україну до межі повного розвалу?
Тепер щодо заяв Данілова.
Американці й НАТО обіцяють вживати якихось «заходів стримування агресора» ПІСЛЯ того, як Росія нападе. З цими зрозуміло, їм чим глибше Росія встрягне у війну, тим краще. Стратегічний противник сам послабить себе. А про українських героїв, що тисячами будуть гинути у війні, кіно зніматимуть. Скаліченим допоможуть протезами, і потім довго будуть гордитися своєю благодійністю.
А що ж ви, не територіально чи ментально далекі від українського народу «друзі України», а місцеві, домашні «слуги народу», поступаєте як американці з німцями? Чому не озброюєте народ вчасно, тобто напередодні нападу, а так само як вони обіцяєте невідомо що коли-небудь потім, після нападу ворога?
Відповідь проста, але можновладці її не дадуть. Вони не дозволяють українцям мати власну зброю, тому що бояться озброєного народу. Бояться, що для початку різко скоротяться корупційні потоки від грабежу беззбройного і тому беззахисного народу, що люди будуть відстрілювати всяку нечисть на кшталт «перевернтів у погонах» прямо під час скоєння ними злочинів. І що врешті решт народ поверне зброю проти них самих, верховних можновладців, прийде і під місцеві адміністрації та злочинно створені «ОТГ», і на Банкову та Грушевського у Києві.
Під страхом цього вони радше готові здати Україну окупанту – але не озброїти народ.

4,828 total views, 3 views today

2 comments

 1. Ф.Куть

  От пишеться:

  “Редакція сайту продовжує у новому 2022 році публікації статей Аркадія Корнацького. Людина з великим життєвим досвідом і надзвичайно активною громадянською позицією, юрист з великої букви, чесний політик і справжній народний депутат, Аркадій Олексійович пише нищівну правду про «політичну еліту» та її злочини проти народу”.

  Єхидно: А сам сайт фінансується ним же ???
  Чи абсолютно на самозаробітках, самофінансуванні та госпрозрахунку.

  Питання суттєве.

 2. Pingback: Знову все ради піару | PERVOMAISK.INFO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.