Підсумки Абсолютного чемпіонату України з кіокушин карате

IMG_49493 жовтня в Києві відбувся Абсолютний чемпіонат України з кіокушин карате (IKO) серед дітей, дівчат, юнаків, юніорів, чоловіків і жінок, в розділі “куміте”.

Центральне Київське «Хонбу» прийняло кіокушінківців з різних регіонів України. Більше 100 бійців з Миколаївської, Київської, Херсонської, Житомирської, Одеської областей боролися в безкомпромісній боротьбі за звання кращого.
На змагання приїхали команди з дуже високим рівнем підготовки, гідні суперники. Багато було боїв видовищних і цікавих.
Миколаївська обласна федерація кіокушин карате була представлена ​​30 спортсменами з Миколаєва, Первомайська, Снігурівки. 9 вихованців Первомайської Федерації Кіокушин карате увійшли до складу збірної команди Миколаївської області.
Для первомайських каратистів даний чемпіонат став так званим відкриттям нового сезону, і варто відзначити – досить вдалим. Додому хлопці привезли 5 призових місць! Анна Кульчицька та Артур Солтасюк зуміли стати чемпіонами України, завоювавши у своїх категоріях перші місця.
Анна Кульчицька виступила на досить високому рівні. Перший бій завершила достроково. У другому бою зустрілася з Уляною Середенко – також вихованкою Первомайської федерації кіокушин карате, де і з’ясовували, хто ж сильніше. В результаті чого Анна зуміла завоювати перше місце. Уляна Середенко, у свою чергу, зайняла II місце в турнірі.
Артур Солтасюк також показав хорошу підготовку і красивий, видовищний бій. У першому поєдинку Артур зустрівся з сильним суперником з Мелітополя, який неодноразово ставав переможцем минулих змагань. Однак Артур, проявивши всю волю до перемоги, зумів довести, що завзятість, зусилля і виконання поставлених завдань призводять до загального високому результату. Другий бій у Артура був з представником Миколаєва, якого теж зумів здолати, тим самим завоювавши перемогу в турнірі.
Денис Руденко зайняв ІІ місце у своїй категорії. IMG_5510Анастасія Давиденко вперше дебютувала на чемпіонаті України. Настя відрізняється серйозністю, напористістю, налаштованістю виключно на відмінний результат, але, на жаль, цього разу удача була не на її боці. Настя потрапила в абсолютну вагову категорію. Маючи вагу 34 кг, Насті довелося мірятися силами в першому поєдинку з суперницею в 75 кг, в результаті чого поступилася перемогою суперниці.
За результатами другого бою, завдяки завзятості і старанням, Анастасія Давиденко зайняла III місце в турнірі.
Хорошу підготовку на змаганнях показали Назар Паланюк і Михайло Малков. Для Назара це були перші серйозні змагання, а для Михайла – другі.
В цілому, вихованці Первомайської федерації показали відмінну підготовку, красиві і яскраві поєдинки. А найголовніше – отримали хороший досвід, який їм обов’язково знадобиться на наступних змаганнях. 17 жовтня вихованці Первомайської федерації кіокушин карате на чолі з керівником Юрієм Галімоном будуть завойовувати першість на Відкритому чемпіонаті Миколаївської області з кіокушин карате в Новій Одесі. Так нехай же їх супроводжує удача!
PS Керівництво Первомайської федерації кіокушин карате висловлює щиру подяку за підтримку, допомогу і розуміння батькам своїх вихованців.
Матеріал надано прес-службою Первомайської федерації кіокушин карате.