Які джерела інформації найбільш популярні серед користувачів Рervomaisk.Іnfo

Підсумки інтернет-опитування 26 листопада, у Всесвітній день інформації.

Сайт Рervomaisk.Іnfo та його представницькі сторінки в соцмережах провели опитування, щоб дізнатися, які джерела інформації найбільш популярні серед наших читачів.  Всього в опитуванні прийняли участь 32 читача. В підсумку ми отримали результати досить очікувані, але не досить втішні. З соціальних мереж черпає інформацію найбільша кількість користувачів – майже 40%. Далі – новини онлайн, тобто сайти, ютюб, інтернет портали 30% . Третє місце займає телебачення 20%. З книг черпає інформацію зовсім невелика кількість опитуваних 8%. Найменше людей  звертаються за інформацією до друкованих ЗМІ (газет, журналів) 2%.

Редакційний колектив Рervomaisk.Іnfo

1,899 total views, 3 views today

1 comment

  1. Ангеля Мошкель

    А шо , висновки оригінальні: зменшення з сьогоднішніх 32 млн. до 35 на подальше. Це мабуть за рахунок приросту новоприбульців. Тих що Пільща, Германія та інші Еуропа приймати не хочуть.
    Того ж то Еуропейці натякають: чи не зайнятись Укоаїні влаштуванням та облаштуванням життя біженців з Азійських земель, так демократично, миролюбно розкурочених тими ж америкосами та НАТОвськими еуропейцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.