У Первомайську відбулося пленарне засідання чергової сесії

25 листопада у Первомайську відбулося пленарне засідання чергової сесії Первомайської міської ради. На розгляд депутатів в порядку денному було представлено близько пів сотні питань, що стосуються життєдіяльності громади.

На початку сесії під час вирішення організаційних питань стався технічний збій в системі електронного голосування. Міський голова не витримав і навіть посварив працівників апарату міської ради за таке недбале ставлення до своєї роботи.

Через ці неполадки депутатам довелося голосувати руками, як це було до впровадження електронного голосування.

Одним із перших питань – звіт міського голови перед депутатами. Олег Михайлович у своїй промові розповів про роботу за рік, про зміни, що відбулись у Первомайській громаді останнім часом, а також трохи поділився планами на наступний рік.

Пленарне засідання відвідала і голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазаєва, яка, користуючись своїм відрядженням, приїхала до Первомайська у справах вирішення кисневого забезпечення місцевої районної лікарні.

Ганна Володимирівна звернулась до первомайських депутатів із проханням і надалі тісно співпрацювати, адже це дасть позитивні результати та зрушення на краще в життєдіяльності громади. Крім цього, вона розповіла про медичне забезпечення області киснем та медикаментами.

Не оминула увагою і важливу тему доріг. За її словами, в наступному році система виділення коштів на ремонт доріг зазнає змін. Першочерговими будуть ті дороги, які проходять до туристичних об’єктів , а також шкіл та ФАПів.

До присутніх також звернувся громадський активіст, волонтер Андрій Чередніченко, який добровільно опікується озером в районі Фрегат, заручившись підтримкою жителів міста.

Він повідомив, що  (далі пряма мова) «власними силами знайшов підприємця, що готовий взяти під свою опіку всю територію озера, побудувавши на його території капітальну будівлю, яку буде використовувати як кафе. Але, в цей же час, бере на себе зобов’язання привести до ладу всю територію озера і зробити її привабливою та безпечною (освітлення, відеоспостереження, пішохідні доріжки, дитячий майданчик і ще багато-багато чого). Від Вас, прошу, допомогти зробити це прозоро та відкрито, з мінімальною вартістю землі та орендної плати, якщо можливо, взагалі звільнити, на деякий час, щоб дати змогу людині вкладати гроші в благоустрій території, якщо це буде договір аренди. Чи прописати всі пункти, як обов’язкові до виконання, якщо аукціон і головне -це людина, яка виграє аукціон, у разі його проведення, і має то все робити, а не здавати в аренду чи таке інше. Давайте разом докладемо зусиль, щоб покращити наше місто і примножити працю людей»

Репортаж з залу засідань кореспондетки pervomaisk.info

2,071 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.