Дорожники обіцяють, що через Первомайськ буде проходити дорога європейської якості

За повідомленням  Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, продовжується капітальний ремонт траси Р-75 КПП “Тимкове” – Балта – Первомайськ – Доманівка – Олександрівка на ділянці км 89+100 – км 103+100.

 

Наразі на об’єкті ремонту влаштовано основу з органо-мінеральної суміші, укріпленої цементом – 14 кілометрів. Також укладено перший шар крупнозернистого асфальтобетону – 10 кілометрів та влаштовано фінальний шар покриття із ЩМА – 6 кілометрів.

Дорожні працівники ефективно використовують кожен день аби до кінця року заасфальтувати усі 14 кілометрів та забезпечити безперебійний транспортний зв’язок від смт Криве Озеро до с. Берізки.

Зазначимо, що довжина траси Р-75 у межах Миколаївської області складає 110 кілометрів. Дорога починається від транспортної розв’язки з міжнародною магістраллю М-05 Київ-Одеса та фінішує на перетині з трасою Н-24 Благовіщенське-Миколаїв в районі села Олександрівка.

У перспективі найближчих років автодорогу Р-75 буде відремонтовано по всій протяжності. Таким чином вдасться поєднати найвіддаленіші куточки Миколаївщини новою дорогою європейської якості.

2,899 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.