6-7 листопада у Первомайську працювала мобільна рейдова група

В рамках проведення в Первомайській територіальній громаді моніторингових перевірок дотримання карантинних вимог, а також роз’яснювальної роботи в зв’язку з впровадженням «червоного» рівня, 6-7 листопада 2021 року працювала мобільна рейдова група.

Як повідомляють в міській раді, до складу групи було залучено поліцейських, представників Держпродспоживслужби, органів місцевого самоврядування, епідеміологів. Таким чином, за два дні було перевірено близько чотирьох десятків суб’єктів господарювання, які працюють у сфері торговельного та побутового обслуговування населення, громадського харчування.

За результатами перевірки було складено 4 протоколи та 2  адміністративних провадження за ст.42 КУпАП (порушення санітарних норм).

Найбільше порушень було виявлено, щодо  недотримання  розмежування  між покупцями, кількість  відвідувачів перевищувала допустиму кількість з розрахунку один покупець на 10 кв.м. торгівельної площі, працівники  магазинів не мали  підтвердження про вакцинацію, або інших документів, які дають право на здійснення торгівлі.

4,226 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.