Через карантин відкриття АРТ-ХАБу М.Вінграновського переноситься

Наближається 7 жовтня – дата вшанування пам’яті Миколи Вінграновського. Саме в цей  день йому виповнилося б 85!  З цієї нагоди у нашому місті готується чимало заходів.

Уже проведено декілька літературних конкурсів: на кращого читача віршів М. Вінграновського «Поетична пристань», відеопоезій за його ж творами, буктрейлерів тощо. Триває суттєва пошукова робота у шкільному Музеї ім. М. Вінграновського на базі Первомайської гімназії № 17. Транслюються різноманітні телерепортажі. Видано збірку «Наша Миколіана», до якої увійшли унікальні твори місцевих літературних митців. 

     Але найвагомішим внеском до чималого переліку заходів є підготовка до відкриття АРТ-ХАБу, культурно-просвітницького центру з музеєм-бібліотекою Миколи Вінграновського.

     На жаль, через невтішну ситуацію – перехід до червоної зони, усі  урочистості щодо відкриття АРТ-ХАБу перенесено на травень 2022р. Проте, підготовча робота не припиняється. Музей-бібліотека вже облаштована сучасною оргтехнікою, вражає відповідним самобутнім інтер’єром, значною кількістю унікальних оригінальних експонатів. Бібліотекарі розробляють  широку палітру екскурсій, відеолекторіїв, мобільних виставок картин художників, як світового, так і місцевого рівня; арт-зустрічей  з використанням LED-технологій тощо. А журналісти працюють над розвитком та удосконаленням інтернет-застосунків. 

В. Нємченко, 

директорка культурно-просвітницького 

центру М. Вінграновського   

4,916 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.