Названа дата і умови переведення годинників на зимовий час у кінці жовтня

В Україні неодноразово намагалися скасувати переведення годинників на літній і зимовий час, проте цього року, як і раніше, в кінці жовтня стрілки годинників потрібно буде перевести на годину назад. Традиційно це станеться в останній день другого осіннього місяця — 31 жовтня о 04:00 ранку.

Таким чином, в неділю, вийде виспатися на годину довше. При цьому, багато людей відчують в перші дні після переведення часу сонливість і дратівливість. Адже біоритми зіб’ються, і для того, щоб адаптуватися до нового часу без шкоди для здоров’я, потрібно уникати перевтоми, відрегулювати режим роботи і відпочинку, харчуватися правильно і пити більше води.

Переведення стрілок може викликати нездужання і апатію, а іноді привести до загострення хронічних хвороб і нервових зривів. Намагайтеся приділяти більше часу прогулянкам на свіжому повітрі, які допоможуть позбутися від осінньої хандри і заповнити дефіцит вітаміну D в організмі.

Вперше «літній» і «зимовий» порядок обчислення часу запропонували у Великобританії в 1908 році з метою раціонального розподілу енергії протягом доби. Сьогодні таким порядком користуються понад 110 країн світу.

Україна вперше перейшла на «літній час» в 1981 році, тобто 38 років тому. У 2011 році, Україна розглядала варіант, щоб за прикладом Росії залишитися в літньому часі, але рішення не було прийнято на вищому рівні. Жителі Західної України скаржилися, що через протяжність країни, їм доведеться ввести дітей в школу у темряві. Крім того, час вирішили не чіпати через проведення Євро-2012. Дискусії про необхідність переводити або не переводити годинник досі ведуться в Україні.

3,069 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code