У Первомайську провели Міжнародний турнір з боксу пам’яті тренера Р. Дранчевського (ФОТО)

9 жовтня в Первомайській ДЮСШ ім. Тофана В.В., відбувся Міжнародний турнір з боксу пам’яті тренера Дранчевського Ростислава Дранчевського.

У змаганнях взяли участь 92 спортсмени з різних куточків Миколаївської області та Республіки Молдова. За останні роки це найбільша кількість спортсменів прийняли участь в боксерському турнірі.

Змагання проходили в категоріях 2005-2006; 2007-2008; 2009-2010; 2011-2012 р.н.

На початку змагань до присутніх звернулась донька Ростислава Тадейовича Тамара.

«Мій батько жив спортом, він жив боксом. Але це йому не заважало бути з сім’єю, його завжди вистачало на всіх. Він дуже любив дітературу, читав та декламував вірші. Завдяки йому деякі вихованці секції боксу крім спорту також полюбили літературу і навчилися читати. Дякую усім, що не забуваєте про свого тренера і мого батька», — зазначила Тамара Ростиславівна.

Загалом змагання пройшли на високому рівні і результати юних спортсменів порадували тренерів. Первомайські боксери до своїх здобутків додали 14 золотих та 11 срібних медалей.

У Первомайську Міжнародний турнір з боксу пам’яті тренера Дранчевського Ростислава Дранчевського планують зробити щорічним. І тим самим увічнити ім’я видатного земляка, і бути нагадуванням юним спортсменам про те, що сила і витривалість повинні служити благородним справам.

4,598 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code