У первомайців вдалий старт на змаганнях з національного єдиноборства

IMG_290915‑16 серпня 2015 року в смт Лазурне Херсонської області відбувся Всеукраїнський турнір із хортингу (ММА) у всіх вікових категоріях “ІІІ Кубок Лазурного”.
У даному турнірі взяли участь близько 200 спортсменів із Херсонської, Одеської, Миколаївської, Кіровоградської областей. Змагання проходили в двох розділах: “боротьба” та “двобій”. Змагання у цих розділах проходили у два окремі дні, що дало можливість спортсменам різних вікових груп взяти участь та спробувати власні сили і в першому, і в другому.
Миколаївська обласна федерація хортингу була представлена тренерським складом – Юрієм Галімоном, Сергієм Мициком, Денисом Нестерчуком, та шістьма спортсменами, які за результатами змагань завоювали шість призових місць. Серед них: Максим Щербань (категорія “Чоловіки до 90 кг”) завоював І місце, провівши ефективно поєдинок, та за допомогою больового прийому закінчив другий раунд достроково. Анна Кульчицька (категорія “Дівчата 12‑13 років, до 50 кг”) здобула ІІ місце. Провела поєдинок на достатньому рівні, поступившись спортсменці з одеської команди. Взнаки дався недостатній досвід участі у змаганнях із хортингу. Олександр Сівак (категорія “Чоловіки до 75 кг”) провів два поєдинки на високому рівні з представниками команд Херсона та Миколаєва – посів ІІІ місце. Денис Моісеєнко (категорія “Чоловіки до 65 кг”) провів дуже жорсткий поєдинок за вихід у фінал, але поступився чемпіону даного Кубку. У другому ж поєдинку переміг та здобув ІІІ місце. Віталій Барвінок (категорія “14‑15 років, до 55 кг”) технічно провів два поєдинки, поступившись представнику херсонської команди, в результаті чого здобув ІІІ місце. І наймолодший спортсмен збірної команди Миколаївської області Андрій Еберт (категорія “9‑10 років”), незважаючи на те, що ці змагання для нього були першими, провів два поєдинки на достатньо високому рівні, проявивши волю до перемоги, виборов ІІІ місце.
Ці змагання є першими з початку нового спортивного сезону. Вони дали можливість спортсменам перевірити власні сили, а тренерському складу – звернути увагу на помилки своїх вихованців.

IMG_3461 P. S.: Миколаївська обласна федерація хортингу дякує тренерському складу федерації за підготовку спортсменів, віце-президенту обласної федерації Сергію Мицику, а також батькам спортсменів за підтримку та розуміння.