У Первомайську в приміщенні Краєзнавчого музею відбулася презентація проекту Art Map Ukraine (ФОТО)

У понеділок, 4 жовтня, у Первомайську в приміщенні Краєзнавчого музею відбулася презентація проекту Art Map Ukraine. Презентувала унікальний арт-об’єкт Наталія Вдовиченко – наша землячка, яка долучилася до 70 майстринь, що бісером вишивали географічну карту України.

Як зазначила Наталія, кожна майстриня вишивала свій квадратик 10х10 см та ще й позначала свій регіон певним девізом, який скритий під виробом. Відрізки надсилались до Вінниці, де організаторки проекту Ольга Петлюк і Яна Кравець зшивали фрагменти Арт-карти воєдино. Робота по виготовленю Art Map Ukraine тривали з 28 березня по 28 червня 2021 року. Саме 28 червня карта побачила світ у Вінниці, після чого почала свою подорож по країні.
Завдяки участі в проекті Наталії Вдовиченко, у нашому місті, а зокрема у Первомайському краєзнавчому музеї, і відбулася презентація цієї унікальної мапи і вишуканих прикрас, створених руками майстрині.  Art Map Ukraine знаходитиметься у Первомайську до 7 жовтня. Тож встигніть насолодитися уим прекрасним виробом, що є унікальним і буде претендувати на занесення до Книги рекордів України.

3,063 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code