Політики не зламають українських тваринників

На племрепродукторі ТОВ «Агрофірма Корнацьких» у селі Чаусово-2 свиноматка народила 17 здорових поросят. Зазвичай у опоросах значно менше, добре коли дванадцять.

Українські тваринники переживають надзвичайно важкі часи, через злочинну державну аграрну політику кількість поголів‘я худоби постійно і стрімко зменшується. Свинарство з 2015 року зазнає величезної шкоди внаслідок дії широко розрекламованого Договору про асоціацію України з Європою. Нашим виробникам пробитися на європейські прилавки неможливо, цілий ліс бар‘єрів, а продукція європейського агропрому йде в Україну практично вільно. Конкурувати з нею украінському фермеру неможливо, бо європейський агровиробник мало не на кожному кроці отримує дотаціі, тоді коли український на кожному кроці хіба що обдирається.

До того ж, минулого року Китай і багато країн Азії відмовилися від європейської свинини через спалахи в Європі африканської чуми свиней, і вся вона хлинула на український ринок, на українські м’ясокомбінати і в торгівельні мережі, обваливши внутрішні закупівельні ціни. Промислове свинарство стало збитковим.

Та ж Агрофірма Корнацьких минулого року зазнала близько десяти мільйонів прямих збитків від свинарства. У цьому році вони удвічі менші, але й поголів‘я довелося скоротити.

З огляду на брехливі офіційні піар-кампанії про «великі будівництва» ситуацію в українському скотарстві цілком доречно буде назвати «великим скотством» з боку вищих органів влади. Добивають вітчизняного виробника.

1,355 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code