У Первомайську люди скаржаться на бродячих собак (ВІДЕО)

Жителі м Первомайська на Миколаївщині скаржаться – бродячі собаки почали на них нападати.

Житель району «Фрегат» Микола Майстренко розповів, що в районі поліклініки бувають зграї по 6-8 собак вздовж алеї. Часто тварини нападають ззаду.

Чоловік помітив, що бездомні тварини стають агресивними, коли поруч знаходяться підлітки – вони змушують тварин нервувати.

Деякі жителі впевнені, що собаки просто нападають на людину, тому що він поганий і ніякого дискомфорту в сусідстві з чотириногими не бачать. Єдина проблема – собаки часто знаходяться у сміттєвих контейнерів в пошуках провіанту і можуть накинутися на дітей.

«Дві великі собаки можуть накинутися на малюка. Іноді мені доводилося брати камені і палиці, щоб прогнати їх », – каже місцевий житель Дмитро.

Продавці місцевих магазинів нарікають, що собак ображають самі городяни, а хвостики спокійні і не агресивні. Також вони поскаржилися, що часто на вулиці викидають цуценят.

Активісти не знають, як запобігти випадкам викидання собак і жорстоке поводження з ними. Поліцейських просять реагувати на такі випадки, а місцеву владу зайнятися питанням регулювання чисельності бездомних тварин шляхом їх стерилізації.

7,110 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code