На Первомайщині проведуть перевірку діяльності рятувальних служб. Населення просять зберігати спокій

У період з 13 по 24 вересня 2021 року комісією Державної служби України з надзвичайних ситуацій буде проводитись комплексна перевірка діяльності аварійно-рятувальних служб у Миколаївській області.

 

Увага! У період з 13 по 24 вересня 2021 року комісією Державної служби України з надзвичайних ситуацій буде проводитись комплексна перевірка діяльності аварійно-рятувальних служб у Миколаївській області.

Зокрема, в Первомайському районі планується 14 вересня перевірити  роботу  Первомайської міської територіальної громади та Кривоозерської селищної територіальної громади щодо  забезпечення цивільного захисту населення.

Під час перевірки будуть практично відпрацьовуватись дії аварійно-рятувальних служб на потенційно небезпечних об’єктах, дії органів управління та служб цивільного захисту Миколаївської області при ліквідації умовних надзвичайних ситуацій та перевірка працездатності автоматизованих систем централізованого оповіщення, передача сигналів управління на кінцеві пристрої (запуск сирен) і оповіщення населення за допомогою радіомовлення та телебачення.

У зв’язку з чим просимо з розумінням віднестися до проведення зазначених навчань та зберігати спокій.

2,754 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code