В Первомайській гімназії відбудеться запуск навчання за програмою Нової української школи

З першого вересня 2021 року розпочнеться навчання учнів п’ятих класів за методикою Нової української школи (НУШ) у 136 пілотних школах по всій України. У Миколаївській області запуск навчання за програмою Нової української школи відбудеться у чотирьох навчальних закладах.

Про це в ефірі програми “Сьогодні. Головне” розповіла директорка департаменту освіти та науки Миколаївської облдержадміністрації Алла Веліховська.

На Миколаївщині розпочнуть навчання за принципами Нової української школи учні п’ятих класів у наступних навчальних закладах:

  • Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради,
  • Новобузький заклад загальної середньої освіти № 1 Новобузької міської ради,
  • Миколаївська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа №22 з поглибленим вивченням англійської мови з І класу Миколаївської міської ради,
  • Первомайська гімназія Первомайської міської ради.

За словами Алли Веліховської, це ті ж пілотні класи, які чотири роки тому стартували з програмою НУШ для початкової школи.

За словами директора Миколаївської спеціалізованої школи №22 Петра Богуна, у 2021 році 64 п’ятикласники навчатимуться за новою програмою.

“В основі навчання лежить не програма й підручник, під які ми раніше підлаштовували дитину, а навпаки, програма підлаштовується під потреби дитини. Цей принцип дитиноцентризму. Він стоїть в основі організації освітнього процесу. Цікаві програми, таких програм ще не було в України”, — говорить Петро Богун.

Зі слів директора школи, цікавим в організації освітнього процесу є те, що дитина та вчитель є партнерами, педагоги прислухаються до думок учнів, а батьки дитини також стають учасниками навчального процесу.

У червня 2021 року Миколаївський обласний інститут післядипломної освіти організував літню школу для вчителів. За словами Алли Веліховської, вчителі напрацювали рекомендації та переглянули ті проблеми, які є в п’ятих класах.

3,239 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code