На Первомайщині оголосили фотоконкурс

Первомайська районна рада оголошує фотоконкурс «Краєвиди Первомайщини крізь призму об’єктива», приурочений до 30-річчя Незалежності України. У Конкурсі можуть брати участь мешканці територіальних громад Первомайського району незалежно від рівня освіти, набутого фаху та віку. Кількість учасників від однієї територіальної громади не обмежується.

Учасники надсилають фотографії у форматі JPEG на електронну пошту Первомайської районної ради (prrairada@ukr.net) або на адресу Первомайської районної ради (55213, вул. Чкалова, 12, м. Первомайськ, Миколаївська обл.) з 22 липня по 10 серпня 2021 року. Підведення підсумків 11 серпня 2021 року та оголошення переможців Конкурсу 19 серпня 2021 року.
Переможцями Конкурсу є учасники, які набрали найбільшу кількість балів та посіли І, ІІ та ІІІ місця за результатами підбиття підсумків конкурсної комісії.
Конкурсом передбачено додатково наступні номінації фоторобіт Первомайщини: «Річки, як джерело життя», «Невідомі куточки рідного краю», «Безмежний небокрай», «Безкрає поле», та «Природа створює свої творіння».
Учасники зобов’язані дотримуватися вимог Положення про фотоконкурс. Ознайомитись з Положенням можна на сайті Первомайської райдержадміністрації у розділі «Районна Рада» підрозділі «Оголошення» (https://pervomaysk.mk.gov.ua/). Для участі в Конкурсі учасники подають заявку на участь у фотоконкурсі «Краєвиди Первомайщини крізь призму об’єктива» за формою згідно з додатком 1 до Положення, фотографію краєвиду у форматі JPEG, згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2, 3 до Положення, дозвіл на публікацію фоторобіт згідно з додатком 4 до Положення.
Переможців Конкурсу (I, II, III місця) нагороджують грамотами та цінними подарунками.
Переможців у номінаціях «Річки, як джерело життя», «Невідомі куточки рідного краю», «Безмежний небокрай», «Безкрає поле», та «Природа створює свої творіння» нагороджують цінними подарунками.

3,451 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code