Будівельники вдихнуть нове життя у дитячий садочок на Первомайщині

Іще один соціально-важливий об’єкт на Миколаївщині реконструюють в рамках Програми «Велике Будівництво».
Так зміни почалися у дошкільному навчальному закладі «Малятко» села Синюхин Брід на Первомайщині. Працівники підрядної організації вже демонтували стару підлогу, тинькування на стінах тощо.

Завдяки реалізації соціально-важливої програми «Велике Будівництво» 30 маленьких жителів населеного пункту отримуватимуть якісне дошкільне виховання у комфортних умовах.

У садочку будуть виконані роботи по заміні покрівлі. Дах перекриватимуть з використанням сучасних матеріалів. На зміну старим вікнам прийдуть металопластикові склопакети.

З’являться тут і нові робоча та аварійна електромережі. З використанням нових технологій та обладнання оновлюватимуть інженерні мережі. Також буде проведено ремонт фасаду будівлі.

В ході реконструкції окрему увагу буде приділено маломобільній групі населення. Так на першому поверсі після ремонту функціонуватиме спеціальний санвузол з відповідним устаткуванням.

Загалом у перетворення звичайнісінького дитячого садка у сучасну, модернову країну дитинства буде витрачено майже 19,5 мільйонів гривень.

4,013 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.