Серійного злодія, що промишляв на Первомайщині, засудили до 4 років позбавлення волі

Первомайською окружною прокуратурою в суді доведено провину раніше судимого 51-річного чоловіка мешканця смт. Врадіївка Первомайського району Миколаївської області у вчиненні 7 епізодів крадіжок (ч. 2, 3 ст. 185 КК України).

Дані події відбулися з 03 по 09 листопада 2020 року, так зловмисник щойно звільнившись з місць відбування покарання, де відбував покарання за злочини майнової спрямованості, прямував до місця свого мешкання, використовуючи при цьому залізничне сполучення. Під час, своєї подорожі, останній зупинявся на залізничних станціях Первомайського району та у вечірній час, відшукував місця в яких можливо наживитися будь-яким майном. Викрадав майно крадій з церков, під’їздів будинків, пункту здоров’я та бібліотеки, завдавши матеріальним збитків потерпілим на загальну суму 7350 грн.
Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 185 та ч. 3 ст. 185 КК України, тобто таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно та таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, поєднане з проникненням у інше приміщення.
Незважаючи на те, що обвинувачений свою вину не визнав, завдяки чіткій позиції державного обвинувача та достатній доказовій базі провину зловмисників доведено у повному обсязі.
Первомайським міськрайонним судом підтримано принципову позицію окружної прокуратури, щодо призначення реальної міри покарання, за результатом чого чоловіку призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

9,818 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code