У Первомайську провели інклюзивну спартакіаду приурочену Дню Родини

8 липня, на території ДЮСШ міста Первомайська Фізкультурно-оздоровчий клуб інвалідів «Прометей» разом зі Скаутським об’єднанням «Руєвіт» провели інклюзивну спартакіаду приурочену Дню Родини в Україні.

На відкритті змагань учасників привітали: міський голова Олег Демченко, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Первомайська Сергій Грушанський, голова Скаутського об’єднання «Руєвіт» Яна Колісніченко та голова ФОКі «Прометей» Олег Шемчук.
Всім учасникам побажали в першу чергу отримати задоволення від змагань, показати свої кращі результати та нехай переможе найсильніший.
В спартакіаді взяли участь 27 чоловік, серед яких люди з інвалідністю різного віку, їх родини та скаути.
Програма спартакіади включала такі види змагань: «Корнхол», «Еластик», «Дартс» та естафета з елементами туризму.
Переможці були нагороджені грамотами та медалями.
На завершення організатори пригостили учасників морозивом, солодощами та побажали всім учасникам міцного здоров’я, наснаги, життєвої енергії, оптимізму та впевненості у своїх силах. Нехай змагання визначили сьогодні кращих, однак перемогли усі. Адже головна мета таких змагань не лише визначення переможців, а спілкування людей з інвалідністю, та ще один крок нагадати всім здоровим – «Дивись на мене, як на рівного».

3,892 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.