Знову літо. Учасники дитячого табору “Світанок” перетворилися на маленьких мандрівників (ФОТО)

Пролунав останній дзвоник і розпочалися літні канікули. У Первомайську для дітей розпочали свою роботу пришкільні оздоровчі табори, де малеча має можливість не лише відпочити, а й з цікавістю провести свій вільний від навчання час.

В цьому році відкрив свої двері для дітей пришкільний табір з поетичною назвою «Світанок».

Для урізноманітнення програми дитячого відпочинку вчителі перетворюються на акторів та казкових героїв. Аби діти побачили та відчули скільки всього цікавого можна навчитись та зробити влітку.

Зробити відпочинок дітей різнобічним – це найголовніше завдання для організаторів літнього табору. Через погодні умови, що склалися останнім часом у Первомайську далеко не підеш з дітьми, і на вулиці не погуляєш. Але ж вихователям хочеться показати малечі щось подалі від школи.

Завдяки підтримці та активного сприяння Аркадія Олексійовича Корнацього, який виступив справжнім чарівником, дітям вдалося протягом трьох днів подорожувати і пізнавати нові професії, нову інформацію та навіть познайомитися ближче з братами нашими меншими.

Як зазначають організатори табору «Світанок», Аркадій Олексійович Корнацький вже протягом багатьох років допомагає організувати дитячий літній відпочинок.

Фролова Світлана Павлівна:

«Коли я працювала з дітками в міському літньому таборі «Гарт», звертаючись по допомогу в проведені тих чи інших заходів до Аркадія Олексійовича не чула відмову.

В цьому році я перейшла працювати до пришкільного табору «Світанок». І навіть не дивлячись на це, Аркадій Олексійович, на моє прохання допомогти з організацією екскурсій для дітей не відмовив. Тим самим, він показав, що залишається вірним другом і помічником у вихованні підростаючого покоління.

Виказую величезну подяку Аркадію Олексійовичу Корнацькому за справжню турботу про наших діточок. Адже вона відбувається та надається за будь-яких умов та не залежить ні від яких обставин. Він як справжній чарівник завжди готовий прийти на допомогу».

Для малечі та вихователів був наданий автобус, аби їх подорожі були більш комфортними та цікавими.

Так, дев’ятого червня «Світанок» завітав до працівників Первомайської пожежної частини. Малеча мала змогу на власні очі побачити рятувальну техніку, та навіть відчути себе у ролі справжнього пожежника.

Десятого червня відбулась запланована екскурсія до кінно-спортивного клубу  «Щаслива підкова», що знаходиться у селі Грушівка. Діти з посмішками на обличчях та веселим сміхом знайомилися з конями, годували їх і навіть наважилися погодувати.

Закінчився цикл екскурсій 11 червня в кінологічному клубі «Аякс», де дітям розповіли про особливості тренувань собак, особливості їх характеру та можливості дресирування.

Під час екскурсій було отримано море позитивних емоцій  та зроблено безліч веселих фото, які пропонуємо вам  переглянути:

2,922 total views, 1,027 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code