У Первомайську відкрився сезон виставок – ярмарків (ФОТО)

У суботу, 5 червня, ярмарок “Грушівський” у Первомайську прийняв учасників виставки-розпродажу голубів та інших видів домашнього тваринництва. Такий захід для містян став вже доброю традицією, та через пандемію довелося вичекати паузу майже в два роки.

В цьому році, за активного сприяння засновника агрофірми ТОВ”Агрофірма Корнацьких” Аркадія Корнацького, Первомайськ знову став центром  “зльоту” голубоводів та власників домашнього господарства. Адже на ярмарку зібралися десятки власників декоративних птахів з усіх куточків України.

Також було представлено домашнє тваринництво численними породами кролів, були також нутрії, шиншили та собаки. Втім ромаїття пташиного світу було явно переважаючим.

Олександр Іванович з Нової Одеси розвідництвом голубів займається з 6 років. З запалом розповідає про кожну з порід цих птахів. Особливо акцентує увагу на “Миколаївських” голубах, древній породі якій немає рівних, на думку розвідника птахів.Олександр з Миколаєва привіз на виставку кенер, кілька порід фазанів серед яких золотий фазан, рудий, блакитний, мисливський. А також птахи – мандарин, кароліна, огар. І, звісно голуби – хрестові монахи чорний, червоний та кар’єри.

До вподоби виставка видалась і відвідувачам. На ярмарок жителі міста приходили поодинці і родинами.

«Ярмарок – це чудова нагода поповнити господарство новими видами та породами тварин», – каже Олександр з Кропивницького.

Гості та жителі Первомайська покидали ярмарок з ящиками, клітками або просто в руках несли покупки та сувеніри. Дяка частина відвідувачів навідувалися сюди з дітьми як на екскурсію. У малечі викликає захват спостерігання за незвичними для багатьох тропічними птахами, павичами, різними породами курей, голубів, кролів.

Традиційно, під час ярмарку працювала експертна комісія, що ретельно вивчала представлених птахів. Оцінювали все: голову, очі, клюв, шию, корпус, хвіст, ноги, кігті, клюв якого кольору. У кожної породи свій стандарт.

За результатами вивчення представлених експонатів, розвідники чистокровних порід отримали заслужені відзнаки за свою роботу. Учасники конкурсу, відзначають, що такий ярмарок сприяє їхній діяльності та стимулює до роботи.

 

2,609 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.