Первомайськ святкує День захисту дітей (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Це одне із найстаріших міжнародних свят. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення їх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Не дивлячись на похмуру погоду у Первомайську також приєдналися до святкування. Так, в центральному парку “Дружби народів” з ранку малечу розважали аніматори, відбувався святковий концерт місцевих талантів. Дітворі, що була присутня на святі безкоштовно роздавали морозиво, а також влаштували фотосесію і своєрідне “знайомство” з пожежною автівкою. Рятувальники не лише дозволили малечі посидіти за кермом, а й на практиці показали як саме висувається пожежна драбина, та як працює гідрант при гасінні пожежі.

Також, вже традиційно кінологічний центр “Аякс” влаштував для малечі показовий виступ своїх вихованців, де маленькі і великі собаки проявляли свої таланти у виконанні різноманітних трюків.

Малеча насолоджувалась увагою з боку батьків та й усіх навколо. Розмальовані обличчя, посмішки, веселий сміх і музика створювали позитивну атмосферу. Як саме відбувалось святкування Міжнародного дня захисту дітей дивіться в нашому фоторепортажі:

5,327 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.