У Первомайську інспектори ювенальної превенції прийшли до школярів з пропагандою (ФОТО)

Щоденно під колесами автомобілів в Україні у середньому гине одна дитина, ще 15-20 одержують каліцтва, з настанням теплих днів все більше дітей знаходяться на вулиці без нагляду дорослих, граються на дитячих майданчиках, катаються на велосипеді.

З метою запобігання дитячому дорожньому травматизму і пропаганди правил дорожнього руху серед неповнолітніх інспектор ювенальної превенції Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області Олександр Шевченко провів профілактичний захід на тему: «Безпека дорожнього руху».
Бесіда була проведена з метою дати поняття про ДТП; розглянути найтиповіші причини ДТП, винуватцями яких є діти; навчитись моделювати поведінку пасажирів при авірії; виховувати в учнів обережність, уміння розсудливо чинити в небезпечних ситуаціях.
Правохоронці звертаються до адміністрації шкіл, та закладів освіти забезпечити проведення для дітей “Тижнів безпеки дорожнього руху”, організувати навчання дітей “Правил дорожнього руху”, ознайомити з правилами надання першої домедичної допомоги.

8,289 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code