Як у Первомайську святкують День перемоги? (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 9 травня, в Україні відзначають День перемоги над нацизмом. І Первомайськ не став винятком – вже з раннього ранку в нашому місті проходять урочисті заходи.

Так , у Первомайську відбувся “Парад перемоги”, що проходив по вулиці Т.Г.Шевченка через центральну площу до скверу Перемоги. Після чого, учасники параду взяли участь у мітингу-реквієм з нагоди Дня перемоги над нацизмом у ІІСвітовій війні. У  76-ту річницю Перемоги ми завжди згадуємо тих, хто боровся за Батьківщину на фронтах, хто кував перемогу в тилу, хто віддав своє життя заради миру на землі. Чим далі у часі відходять від нас  події Другої світової війни, тим менше поруч з нами залишається її учасників, про це свідчать пусті стільці, що були розташовані біля “Вічного вогню” у  сквері Перемоги у Первомайську. Нажаль, з цими людьми уходять безцінні знання тих подій і з кожним роком все важче новим поколінням уявити масштабність та значення їхнього подвигу.
Для мешканців Первомайська та гостей міста запланована цікава концертна програма на головній площі, а також частування солдатською їжею на “Привалі”, де самі військовослужбовці готуватимуть справжні військові страви. Також усіх бажаючих запрошують взяти участь у свічковій ході “Ході пам’яті”, що відбудеться о 21.00 годині на центральній площі міста.
Як саме Первомайськ святкував День перемоги над нацизмом дивіться у нашому фоторепортажі.

7,191 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code