У Первомайську припинили діяльність підпільного грального закладу (ФОТО)

29 квітня 2021 року Первомайською окружною прокуратурою спільно з співробітниками управління Служби Безпеки України в області припинено діяльність двох підпільних закладів у містах Первомайськ та Вознесенськ, які незаконно проводили азартні ігри.

Нелегальні заклади діяли із дотриманням жорстких вимог конспірації: були оснащені камерами відеонагляду, працювали без реклами, а на самих приміщеннях були вивіски «Аренда». Потрапити до закритого «онлайн казино» клієнти могли лише за попередньою домовленістю із викоритсанням системи паролів.
У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 203-2 КК України, правоохоронці провели санкціоновані обшуки у місцях функціонування підпільного бізнесу, у ході яких вилучено 16 системних блоків, 20 моніторів, 26 комп’ютерних маніпуляторів, 21 клавіатура, 5 WiFi роутери та 3 комутаторів для інтернету, 13 флеш носіїв, 2 відеорегістратори, сейф, жорсткий диск.
Вилучена техніка опечатана та на даний час вирішується питання про арешт вилученого майна та призначення експертного дослідження.
Розслідування триває, вживаються заходи, спрямовані на встановлення повного кола осіб, причетних до незаконного грального бізнесу.

9,843 total views, 7 views today

1 comment

 1. Старшина Петренко

  Писали, писали, розповідали, розповідали, показували, показували у різних ЗМІ як працюють ці гральні технічні прилади та казліно.
  ТОбто про повносуцільне обмахалово дебільних клієнтів, які програють або зароблене працею, або награбоване, накрадене у людей грошво, Або ж виносять з дому від родини останні цінності на продаж, щоб “виграти” зразу ж “багато і все”.
  В Интернеті неожноразово пояснювалось фахівцями, що у забугорних таких гральних справах їх організатори застосовують правило 20% надходжень від гравців йде на призові (виграші), 80 % – це виручка грального закладу (з яких вираховуються витрати на утримання казліно – клубу…, оплата праці співробітникам, % на податки….) і залишок – тот чистий прибуток власника зеленого столу чи “однорукого бандита”.
  А що ж у наших казлиновщиків ? – На виграші 0,2%, а залишок – на виручку та чистий дохід цього казлинно-бариги.

  От і питання: Дебіли, невже не зрозуміло ?

  Тоді для вас ще ось таке(може дійде): Вікіпедія: ДЕБІ́ЛЬНІСТЬ (від лат. debilis – немічний, кволий) – легкий ступінь олігофренії, що характеризується примітивністю суджень і висновків, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code