У кого відберуть субсидію уже наступного місяця?

Із підвищенням комунальних тарифів, субсидії – мало не єдине, що рятує українців від зубожіння. Уже з наступного місяця правила нарахувань субсидій в Україні зміняться. Кабінет Міністрів посилив адресність надання допомоги та деякі можуть втратити компенсацію на оплату комунальних послуг.

Перегляд переліку заявників на комунальні субсидії проводять щорічно 1 травня. Однак у 2021 році правила вирішили змінити й перевіряти почнуть абсолютно все – від вкладів у банках до подорожей. На цей момент постанова Кабміну ще не опублікована, але є інформація про те, що хочуть включити в цей документ.

За що можуть забрати субсидію

Наявність банківського депозиту понад 25 прожиткових мінімумів (вище 56 тисяч гривень). Однак в Україні існує закон про банківську таємницю, і інформація про депозити повинна бути закрита від третіх осіб.

Купівля валюти, товарів або послуг на суму в 50 тисяч гривень. Як зазначає заступник міністра фінансів Роман Єрмолічев, за 2020 рік 830 одержувачів субсидій викупили валюту на суму майже в 140 мільйонів гривень. Субсидії в Україні отримує близько 4 мільйонів осіб, але через 830 недобросовісних громадян перевіряти будуть всіх. Як відстежуватимуть клієнтів обмінників за законом – поки не ясно, оскільки до 150 тисяч гривень можна здійснювати такі операції без пред’явлення паспорта.

Поїздки за кордон. Як держава перевірятиме мандрівників – невідомо. І як зазначає ексміністр соціальної політики Андрій Рева, по цьому пункту дуже багато питань.
В Україні є державні програми на лікування дітей за кордоном, в тому числі й трансплантація. І такі сім’ї, також потребують субсидій, навіть якщо вони їздили за кордон.

2,248 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code