Чи працюватимуть для дітей літні табори у Первомайську?

9 квітня 2021 року на засіданні виконкому Первомайськаї міської ради затвердили заходи з реалізації Програми літнього відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2021 року.

У 2021 році літній відпочинок планують забезпечити дітям і підліткам на базі закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, а також використовуючи заклади дошкільної освіти.

З 1 по 18 червня 2021 року у Первомайську планують організувати роботу дванадцяти 5-денних пришкільних таборів на базі ЗОШ №: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 16, 17, НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня №15  колегіум», гімназії.  Заклади дошкільної освіти у літній період перейдуть на санаторний режим роботи.

Крім цього, на базі Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи з видів спорту імені В.В.Тофана вже традиційно працюватиме табір відпочинку «Гарт» у три зміниКожна зміна — для 70 дітей.

Першочергове охоплення відпочинком у пришкільних таборах передбачили для:

  • дітей з інвалідністю;
  • сиріт;
  • позбавлених батьківського піклування;
  • дітей учасників АТО та бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України;
  • дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;
  • дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей.

Комісії з перевірки готовності та дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей у таборах відпочинку наказали здійснити перевірку готовності таборів відпочинку до 30 травня 2021 року.

У разі поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2  будуть проведені відповідні заходи згідно рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

1,222 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code