До уваги випускників Первомайщини: дата проведення пробного ЗНО перенесена

Окрім Києва та Чернігівської області дата проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде перенесена і в Миколаївській області.

Відповідне рішення ухвалено Українським центром оцінювання якості освіти через припинення руху громадського транспорту в регіоні.

Планується, що пробне ЗНО для мешканців столиці, Чернігівської та Миколаївської областей буде проведено 24 квітня.

В інших регіонах України пробне ЗНО відбудеться, як і заплановано, 10 квітня.

Міністерство освіти і науки, Український і регіональні центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, а також стежити за самопочуттям перед тестуванням.

Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

З огляду на епідемічну ситуацію в країні учасникам пробного ЗНО радять напередодні тестування зайти у свої кабінети на сайтах відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із актуальною інформацією щодо проведення тестування.

2,961 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code