Як у Первомайську борються з дитячим алкоголізмом? (ФОТО)

На сьогодні багато уваги приділено дитячому алкоголізму — деякі фахівці називають його хворобою сучасності. Джин-тонік, ром-кола, пиво давно стали невід’ємним атрибутом життя молоді.

Статистика свідчить, що кількість молодих людей у віці 15-17 років, які вживали алкоголь хоча б раз у житті, сягає 87%, а перша його спроба відбувається у 13 років або раніше. 40% підлітків систематично вживають пиво.

05 квітня 2021 співробітники ювенальної превенції Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області Шевченко Олександр та Корсун Оксана відвідали торговельні заклади міста, щоб нагадати продавцям про недопущення продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.

Інспектори ювенальної превенції звертали увагу реалізаторів на відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів, розклеювали яскраві пам’ятки на фасади торгових об’єктів торговці позитивно сприйняли профілактичну акцію і погодилися, що кожен дорослий відповідає за майбутнє покоління.

Поліцейські звертаються до всіх власників і реалізаторів торговельних закладів з проханням неухильно дотримуватися вимог законодавства України і не продавати неповнолітнім алкогольні та тютюнові вироби.

5,001 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code