У Первомайську віддали під суд чиновника і представників підрядника за розкрадання ₴ 280 тисяч на будівництві спортмайданчика

Первомайська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох осіб за фактом привласнення ними 278 тис грн бюджетних коштів, виділених на будівництво спортивного майданчика у Первомайську.

За інформацією Первомайської місцевої прокуратури, у вересні 2019 року між Первомайською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям у місті Первомайськ.

Представник підрядника – майстер підприємства,  маючи злочинний умисел на заволодіння бюджетними коштами, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості стосовно фактично виконаних робіт, завищивши їх обсяги та вартість.

Після чого, підприємець, який здійснював технічний нагляд за будівництвом вказаного майданчику, достовірно знаючи, що представник підрядника вніс до акту виконаних робіт недостовірні відомості, підписав його.

Відповідальна особа Первомайської міської ради знала, що представник підрядника вніс до акту виконаних робіт недостовірні відомості, проте підписала його. В результаті зазначеного, на підставі недостовірних документів на розрахунковий рахунок товариства перераховано бюджетні кошти в якості оплати за виконані роботи.

Згідно висновку судової економічної експертизи загальна вартість завищення виконаних підрядних робіт склала суму 278 тисяч грн.

Дії посадової особи міської кради кваліфікована за ч. 2 ст. 191,  ч.1 ст.366 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, та підроблення офіційних документів), дії майстра товариства з обмеженою відповідальністю – за ч.4 ст.191, ч.2 ст.366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки), приватного підприємця – інженера технічного нагляду –  за ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 366 КК України (пособництво у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у особливо великих розмірах, та пособництво у підробленні офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки).

14,073 total views, 3 views today

1 comment

  1. Дроян Таня

    А хто ці особи, що так зашифровані ?
    Мабуть кандидати на МЕРСТВО, ДЕПУТАТСТВО ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code