19 лютого до Первомайського райвідділу поліції надійшло повідомлення від 34-річної мешканки району про те, що до неї додому у нетверезому стані прийшов 44-річний сусід.
Зі слів заявниці, між ними виникла сварка, під час якої односельчанин погрожував застосувати гранату, після чого пішов, повідомили в пресслужбі поліції.
На місце події прибув наряд відділу реагування патрульної полії райвідділу. Під час спілкування поліцейські з’ясували, що правопорушник тримає у кишені гранату. Вживши всіх необхідних заходів до забезпечення особистої та публічної безпеки, правоохоронці вилучили у чоловіка гранату Ф-1 у зібраному стані.
Слідчі затримали його у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.
Суд обрав підозрюваному міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці з правом внесення застави.
![]()





