Екс-кандидат в народні депутати на 132 окрузі Михайло Соколов не заслуговує довіри однопартійців. Власник медіа ресурсів Дніпропетровщини, а віднедавна і Первомайська, не справляється з обов’язками голови керівника обласної організації партії «Батьківщина».
Так, 30 квітня на засіданні бюро Вознесенської міської організації «Батьківщина» та 3 травня районний осередок висловили недовіру обласному керівництву партії Михайлу Соколову та його заступнику Віктору Альохіну.
На думку Вознесенських БЮТівців вказані керівники не виконують рішень вищих партійних органів, порушують Устав партії і нічого не роблять для підняття її рейтингу.
Слідом за Вознесенськими, якість обласного керівництва розглянули «батьківщинівці» Братського району. І також висловили недовіру Михайлу Соколову та Віктору Альохіну.
Братські «БЮТівці» вважають, що керівники, які постійно порушують Устав не можуть бути прикладом для рядових членів. А за час, відколи на посаді керівника Соколов, робота парторганізацій практично не здійснюється, в тому числі і власне обласним осередком.
Копії прийнятих рішень направлено на ім’я голови партії та її заступника.
![]()
